The Boat Trip - kim jesteśmy? | Boats & Friends
 
Ludzie - Boats and Friends

Kim jesteśmy?

Boats & Friends to marka stworzona przez tych samych ludzi, którzy stoją za rejsami The Boat Trip i wyjazdami zimowymi Taksidi. Jesteśmy dynamicznym zespółem młodych ludzi pełnych pozytywnej energii, pasjonujących się żeglarstwem i aktywnym wypoczynkiem. Oficjalnie jako marka działamy na rynku od 2011 roku, ale dużo wcześniej organizowaliśmy rejsy dla siebie i znajomych - zamieniliśmy naszą pasję w sposób na życie.

Ludzie - Boats and Friends

Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalną organizacją rejsów na wszystkich akwenach Świata: Adriatyk, Śródziemne, Karaiby, Bałtyk, Północne, Kanary i nie tylko! Powstanie marki Boats & Friends to bezpośrednie następstwo zebrania przez nas niezbędnego dośiwadczenia do tego, by w pełni profesjonalnie móc obsługiwać indywidualne czartery i eventy firmowe, a także logiczna kontynuacja działań podejmowanych w ramach marki The Boat Trip (zorganizowane rejsy na nawet ponad 40 jachtów).

Cele - Boats and Friends

Jakie mamy cele?

Naszym celem jest po pierwsze profesjonalna organizacja atrakcyjnych i w pełni opracowanych rejsów dla wymagających klientów. Po drugie zerwanie ze stereotypem żeglarstwa jako pływania wysłużonymi i siermiężnymi jednostkami i pokazanie, że nowoczesny jachting to przede wszystkim piękne i wygodne jednostki. I po trzecie, wyciągnięcie ludzi z hoteli i pokazanie, że można lepiej spędzić urlop niż smażąc się w słońcu przy zatłoczonym hotelowym basenie!

Klienci - Boats and Friends

Kto z nami jedzie?

Sami zadowoleni uczestnicy ;) Naszą ofertę kierujemy do każdego bez względu na wiek, bo żeglarstwo naprawdę jest dla każdego. Wystarczy chciec się dobrze bawić, spędzić ciekawie urlop czy wakacje i zrobić w życiu coś interesującego! Wasz pozytywny feedback nieustannie motywuje nas do ciągłego rozwoju i przygotowywania dla Was jeszcze więcej niż poprzednio!

 

newsletter
do góry