Jak zapisać się na rejs? | Boats & Friends
 

Jak zapisać się na rejs?

Oferujemy rejsy we flocie oraz rejsy indywidualne. Na rejsie we flocie możesz zarezerwować 2-osobową kabinę lub cały jacht. Na rejsie indywidualnym możesz zarezerwować jedynie cały jacht.

Węzeł

Rejs - obierz swój kurs

Obierz swój kurs

Prawdopodobnie najtrudniejsze co musisz zrobić - wybrać rejs, który Cię interesuje spośród naszej oferty! Do wyboru mamy zarówno rejsy europejskie jak i egzotyczne.

Rejs - zarezerwuj

Zarezerwuj

Rejs we flocie: korzystając z systemu na naszej stronie zapisz się na rejs.
Rejs indywidualny: skorzystaj z formularza, określ, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę!

Rejs - łap wiatr w żagle

Łap wiatr w żagle

W tym momencie jedyne co musicie zrobić to stawić się na miejscu zbiórki.
My zajmiemy się wszystkim innym! Wskakuj na pokład, postaw żagle i ciesz się urlopem!

 

System zapisów B&F na rejsy we flocie

Dla twojej wygody stworzyliśmy prosty w obsłudze system zapisów, który pozwoli Ci w kilka chwil zarejestrować się, a następnie zapisać na wyjazd. Masz kilka możliwości.

Węzeł

Kabina

Kabina dwuosobowa

Skorzystaj z opcji REZERWUJ MIEJSCE NA JACHCIE LUB KABINĘ, wybierz Klasę Jachtu, kliknij Rezerwuj i następnie zaznacz "Kabina 2-osobowa". W kolejnym kroku podaj swoje dane i dane osoby towarzyszącej* i witamy na pokładzie!

Rezerwacja całego jachtu

Cały jacht

Jeżeli masz załogę 7-12 osób, wystarczy że skorzystasz z opcji REZERWUJ CAŁY JACHT, wybierzesz interesujący Was jacht i podasz skład Twojej załogi. Przydzielimy Wam skippera, który wszystkim się zajmie! (Nie musisz podawać danych całej załogi od razu, możesz to uzupełnić potem w Panelu Klienta.)

System zapisów B&F na rejsy indywidualne

Cały jacht

Cały jacht

Wystarczy, że skorzystasz z formularza znajdującego się TUTAJ i określisz Twoje oczekiwania wobec wakacji na jachcie. Następnego dnia otrzymasz od nas kilka propozycji do wyboru!

newsletter
do góry