Czartery indywidualne | Boats & Friends

 

Knot image

 

CZARTERY INDYWIDUALNE

W Boats & Friends zarezerwujemy dla Ciebie najlepszy jacht w wyjątkowo dobrej cenie, a także doradzimy i pomożemy we wszystkich kwestiach związanych z czarterem. Jeśli:

 

  • Masz pomysł na destynację, którą chcesz odwiedzić i przydałoby Ci się kilka wskazówek
  • Masz ekipę, którą chce z Tobą popłynąć
  • Zastanawiasz się, jak najtaniej i najlepiej zarezerwować jacht na tym akwenie
  • Przydałaby Ci się konsultacja na temat dostępności i cen jednostek na danym akwenie

 

Wyślij do nas zapytanie - to nic nie kosztuje! Szybko i sprawnie odpowiemy na Twoje zapytanie i przedstawimy ofertę konkretnej jednostki dostosowanej do Waszych potrzeb.

 

ZAUFAJ NAM, SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA!

 

Knot image

 

JAK ZAREZERWOWAĆ JACHT

To proste! Wystarczy, że wyślesz nam zapytanie dotyczace czarteru, a my w ciągu 48 godzin odeślemy Ci kompletną informację zwrotną dotyczącą proponowanego jachtu i ceny.  Wysyłając zapytanie prześlij nam jak najwięcej szczegółów - jaki termin Was interesuje, jaki akwen, jaka klasa jachtu (nowy/starszy), czy chcecie żeby osoby od Was spały w salonie, czy macie swojego sternika czy nie, itd. Im więcej szczegółów podacie tym bardziej konkretna będzie oferta zwrotna.

 

Knot image

CO ZYSKUJESZ?

 

 

 

PROFESJONALNE WSPARCIE

Podczas rejsu nigdy nie zostaniesz ze swoimi problemami sam. Pływając z nami, masz pewność że z jakimkolwiek problemem możesz się zawsze zwrócić do nas, a my z przyjemnością we wszystkim pomożemy!

Wyjazdy rodzinne
Wyspa Felicite

 

 

POMOC PROCEDURALNA

Wszystkie sprawy proceduralne mogą przytłaczać. Jak dobrze odebrać jacht, do kogo się zgłosić, o co spytać w firmie czarterowej, jak nie dać się ograbić na kaucji - płynąc z nami nie musisz się martwić o żadne z powyższych. Pomożemy zarówno w porcie startowym, jak i w każdym kolejnym. Podpowiemy na co zwrócić uwagę, na co uważać i czego się wystrzegać!

 

 

POMOC TECHNICZNA

Co zrobić, gdy silnik odmówi posłuszeństwa? Kotwica wywala korki? Nie działa prysznic zaburtowy? Mimo podłączenia jachtu do prądu baterie się nie ładują i nie działa instalacja 220V? A może trzeba po prostu wymienić butlę gazową? Na jachtach popsuć może się bardzo dużo rzeczy, od tych trywialnych do naprawdę poważnych. Z nami nic nie będzie straszne, mamy doświadczenie jak radzić sobie praktycznie z każdym problemem i zawsze chętnie pomożemy!

Flota jachtów
Skipper

 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Po prostu - płynąc z nami masz pełen spokój ducha. Byliśmy praktycznie w każdym porcie, wiemy które knajpy są godne polecenia, a które miejsca lepiej omijać. Wiemy gdzie kotwica trzyma dobrze, a w których zatokach trzeba uważać na nagłe płycizny. Przeżyliśmy milion nietypowych sytuacji. Pomożemy odnaleźć się w każdej z nich, a naszą wiedzą odnośnie portów, kotwicowisk i ciekawych miejsc chętnie się podzielimy.

GWARANCJA ZADOWOLENIA ZAŁOGI

Jeśli poświecasz czas i siły na zebranie swoich znajomych i polecasz im wyjazd, kładziesz na szalę swoją reputację. Bardzo ważne jest, żeby każdy z nich był po wyjeździe zadowolony i nie żałował swojej decyzji. Płynąc z nami taką gwarancję dostajesz. Dzięki pomocy Boats & Friends Twoi znajomi będą w Tobie mieli skippera godnego zaufania i o ogromnej wiedzy, który zawsze sobie z każdym problemem sobie radzi i nigdy się nie stresuje. A jak wiadomo, dobry skipper to podstawa!

Flota jachtów

newsletter
do góry