Czartery indywidualne | Boats & Friends

Czartery indywidualne

Knot image

W Boats & Friends zarezerwujemy dla Ciebie najlepszy jacht w wyjątkowo dobrej cenie, a także doradzimy i pomożemy we wszystkich kwestiach związanych z czarterem. Jeśli:

  • Masz pomysł na destynację, którą chcesz odwiedzić i przydałoby Ci się kilka wskazówek
  • Masz ekipę, którą chce z Tobą popłynąć
  • Zastanawiasz się, jak najtaniej i najlepiej zarezerwować jacht na tym akwenie
  • Przydałaby Ci się konsultacja na temat dostępności i cen jednostek na danym akwenie

Wyślij do nas zapytanie - to nic nie kosztuje! Szybko i sprawnie odpowiemy na Twoje zapytanie i przedstawimy ofertę konkretnej jednostki dostosowanej do Waszych potrzeb.

ZAUFAJ NAM, SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY I DOŚWIADCZENIA!

Jak zarezerwować jacht?

Knot image

To proste! Wystarczy, że wyślesz nam zapytanie dotyczace czarteru, a my do trzech dni roboczych odeślemy Ci kompletną informację zwrotną dotyczącą proponowanego jachtu i ceny. Zapytanie możesz skierować bezpośrednio na naszego maila info@boatsandfriends.eu lub wypełniając formularz - kliknij tutaj aby wypełnić kwestionariusz

Co zyskujesz?

Knot image

PROFESJONALNE WSPARCIE

Podczas rejsu nigdy nie zostaniesz ze swoimi problemami sam. Pływając z nami, masz pewność że z jakimkolwiek problemem możesz się zawsze zwrócić do nas, a my z przyjemnością we wszystkim pomożemy!

Wyjazdy rodzinne

POMOC PROCEDURALNA

Wszystkie sprawy proceduralne mogą przytłaczać. Jak dobrze odebrać jacht, do kogo się zgłosić, o co spytać w firmie czarterowej, jak nie dać się ograbić na kaucji - płynąc z nami nie musisz się martwić o żadne z powyższych. Pomożemy zarówno w porcie startowym, jak i w każdym kolejnym. Podpowiemy na co zwrócić uwagę, na co uważać i czego się wystrzegać!

POMOC TECHNICZNA

Co zrobić, gdy silnik odmówi posłuszeństwa? Kotwica wywala korki? Nie działa prysznic zaburtowy? Mimo podłączenia jachtu do prądu baterie się nie ładują i nie działa instalacja 220V? A może trzeba po prostu wymienić butlę gazową? Na jachtach popsuć może się bardzo dużo rzeczy, od tych trywialnych do naprawdę poważnych. Z nami nic nie będzie straszne, mamy doświadczenie jak radzić sobie praktycznie z każdym problemem i zawsze chętnie pomożemy!

Flota jachtów
Skipper

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Po prostu - płynąc z nami masz pełen spokój ducha. Byliśmy praktycznie w każdym porcie, wiemy które knajpy są godne polecenia, a które miejsca lepiej omijać. Wiemy gdzie kotwica trzyma dobrze, a w których zatokach trzeba uważać na nagłe płycizny. Przeżyliśmy milion nietypowych sytuacji. Pomożemy odnaleźć się w każdej z nich, a naszą wiedzą odnośnie portów, kotwicowisk i ciekawych miejsc chętnie się podzielimy.

GWARANCJA ZADOWOLENIA ZAŁOGI

Jeśli poświecasz czas i siły na zebranie swoich znajomych i polecasz im wyjazd, kładziesz na szalę swoją reputację. Bardzo ważne jest, żeby każdy z nich był po wyjeździe zadowolony i nie żałował swojej decyzji. Płynąc z nami taką gwarancję dostajesz. Dzięki pomocy Boats & Friends Twoi znajomi będą w Tobie mieli skippera godnego zaufania i o ogromnej wiedzy, który zawsze sobie z każdym problemem sobie radzi i nigdy się nie stresuje. A jak wiadomo, dobry skipper to podstawa!

Flota jachtów
newsletter
do góry